Spamownik

Wystarczy, że na jednym moim blogu się zareklamujesz. Jeśli opis mnie zaciekawi - przeczytam. Pozostawienie reklamy na kilku moich blogach w żaden sposób nie zmuszą mnie do czytania Twojego opowiadania, a tym bardziej zniechęcą. 

12 komentarzy:

 1. Pamiętasz mnie może jeszcze? :) Autorka bloga Archangel and Angel. Otóż usunęłam historię, którą do tej pory pisałam i zaczęłam od nowa.
  Opis:
  Krąży pewna legenda, historia, jak kto woli, że istnieją dwie nadnaturalne istoty nie z tego świata. To one mają połączyć siły i stawić czoło jednej ze stron. Potężne i niesamowite moce zapewnią im zwycięstwo. Jednak wybór należy do nich, gorzej będzie gdy jedno stanie po stronie zła, a drugie po stronie dobra.
  Poznajcie pewnego chłopaka, zwyczajnego? Otóż nie. I pewną zupełnie normalną dziewczynę, oczywiście do czasu. Co stanie się gdy złoty blask, uśpiony głęboko w duszy zostanie zauważony? Jak potoczą się ich losy? Jedno jest pewne, chłopak wie kim są, w końcu pochodzi z Nieba.

  Znajdziesz ją pod nowym adresem: http://nadzieja-to-ostatnie-co-pozostalo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Romans? Jest. Psychologiczny? Jest. Fantasy? Jest. Przygodowy? Też. A czegoś w ogóle nie ma? Masz niepowtarzalną okazję sam sprawdzić. Śmiem jednak wątpić, ale jeśli jednak czegoś zabraknie, a akurat chciałbyś to przeczytać to niedługo się na pewno pojawi. Więc, czemu by nie zobaczyć?
  W skrócie, jest to zbiór moich opowiadań o różnej długości i tematyce :D
  http://opowiadaniazkrainypiewotniaka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 4. [Przepraszam za spamik]
  ZAPRASZAM DO SIEBIE! ♥ ♥ http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com
  Opis:
  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostawiłam komentarz pod rozdziałem,ale zostawię też tutaj, gorąco zapraszam na http://wykrzyczmiszeptemmm.blogspot.com/
  Historia nastolatki -Zuzy- która właśnie wkracza w dorosłość, po zdaniu matury szykuje się na studia prawnicze, a teraz zaczęły się najdłuższe wakacje w jej życiu, ale niespodziewanie pojawia się pewien chłopka- wokalista, nowego zespołu w ich mieście- zakochują się w sobie bez pamięci, ale jest to miłość, której nie jest pisany happy end, chcesz wiedzieć co wydarzy się dalej? Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl
  Zapraszam!

  Bo podobno najważniejsza jest miłość, ponieważ
  będąc uzależnionym od danego człowieka
  inne potrzeby stają się mniej wartościowe,
  a jedyne co daje ci poczucie spełnienia
  to szczęście ukochanej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki.?Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się Ethan? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 8. ~ Jego upadek ~
  Phillip musi wytrzymać ze swoją beznadziejną klasą, tylko ten rok. Potem pójdzie jak najdalej stąd, zostawiając w odmętach wspomnień, szary, obskurny i posępny budynek gimnazjum. Jednak przez jeden głupi żart kolegi, na Phillippa spada stos nieszczęść. A tak dokładniej, Megan o przeszywających ciało i duszę, zielonych oczach. Dlaczego akurat ona? Czemu musiał zepchnąć akurat ją?
  Jego życie odmienia się diametralnie, a przeszłość powraca. Phillip musiał zapomnieć o wielu osobach i zdarzeniach, ale czy tak naprawdę tego chciał?

  Czy jego demony wrócą?

  Opowieść od 16lat.

  Opowiadanie o miłości, żalu i tęsknocie, bólu z wyrzekania się siebie, pragnieniu wolności, milionach kłamstw na każdym kroku, przyszłości, która chwyta za gardło i bezlitośnie ciągnie w otchłań.

  Zapraszam!
  http://upadekstorybyphoebe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Co jeśli nagle stracimy to na co tak ciężko pracowaliśmy? Co jeśli stwierdzimy, że zawiedliśmy najważniejszą nam dotąd osobę, której już nie ma, ale którą mamy w sercu? Co jeśli wszystkie starania i poświęcenia poszły na marne? Czy jeśli się zatracimy będzie to grzechem? Czy może jedynie nieuniknionym następstwem? Czy jeśli nie mamy już nic do stracenia warto jest walczyć? Czy znajdzie się ktoś, dla kogo będzie warto się podnieść?
  Zapraszam serdecznie na mój nowy blog: http://zniewolony-nothingtolose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników. Po ukończeniu trudnego szkolenia szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowywaniu ich. Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  Zapraszam!
  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 12. Hejo! Zapraszam do siebie: https://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/. Dopiero zaczynam, ale uważam, że warto zajrzeć, jeżeli ma się jakikolwiek związek z kpopem, a nawet jeżeli nie to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Blog jest wielofunkcyjny i dlatego potrzebuję na początku odrobinki wsparcia. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na zapoznanie się z pierwszym postem i napiszesz kilka słów odpowiadając na moje pytania, a ogromnie mi pomożesz. Z góry dziękuję ^^

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy